Nagehan Yetginer

Nagehan YetginerUzman Klinik Psikolog

Uzman Klinik Psikolog Nagehan Yetginer

Uzman Klinik Psikolog Nagehan Yetginer, Fatih Üniversitesi Psikoloji (%100 ingilizce) lisansını tamamladıktan sonra Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına girmeye hak kazanarak uzmanlık unvanını almıştır.

Lisans döneminde Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yetişkin psikoz bölümünde; Okyanus Koleji Solarkent Şubesi Anaokulu’nda çocuk ve ebeveyn görüşmelerine katılarak ve gözlem yaparak stajlarını tamamlamıştır.

Lisans esnasında Aile Danışmanlığı eğitimi almış ve meslek hayatı boyunca eğitimlerine yenilerini ekleyerek devam etmektedir. Prof. Dr. Hakan Türkçapar’dan Bilişsel Davranışçı Terapi, Dr. Nevin Dölek’ten Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ve Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ve Dr. Çisem Uzun’dan Oyun Terapisi Eğitimi almıştır. Bunların yanında Şema Terapi ve EMDR 1. Ve 2. Düzey Eğitimini tamamlamıştır. Şuan 2. Düzey EMDR Terapistidir ve süpervizyonlarına devam ederek Avrupa Akreditasyonuna doğru ilerlemektedir.

Mezuniyetinin hemen ardından mesleğini icra etmeye başlamıştır. Pendikte 2 şubeli Özel Bayramlar Anaokulu’nda psikolog olarak görev almış, ebeveynlere yönelik görüşmeler ve seminerler düzenlemiştir. İBB bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık merkezinde çocuk ve ergen bölümünde 3 yıl çalışmış, 3 bine yakın vaka deneyimi olmuştur.

Şu anda 2015 yılında kurucusu olduğu İlkadım Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi’nde İstanbul ve Edremit Şubesinde aktif olarak çocuk, ergen ve yetişkin danışan görmektedir.

Çalışmalarını online ve yüzyüze olarak devam ettirmektedir.

Nagehan Yetginer evli ve bir çocuk annesidir.

how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Çocuklarda okula uyum süreci hakkında her şeyi Uzman Klinik Psikoloğumuz Aslıhan Erçakar Tellioğlu , sizler için derledi.

placeholder
Aslıhan Erçakar Tellioğlu
Uzman Klinik Psikolog,

Uzman Psikologlarımızdan Danışmanlık ve Psikolojik Yardım İçin Bizi Arayın.